Kontakní formulář
Vyplňte prosím všechna požadovaná pole
Odeslat
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána
 
ČEŠTINA
 
  Kontakty
 
 
 
 

MZP Kiln Services Inc.

MZP Kiln Services Inc.

Skupina MZP GROUP Montáže Přerov a.s.
 
Montáže Trenčín a.s.
 
MZP Kiln Services Inc.
 
Kontaktujte nás:
MZP Group

9. května 3303/119
750 02 Přerov
Česká republika

+420 581 267 111

+420 606 958 091

MZP Kiln Services Inc.

 

MZP Kiln Services Inc. je americkou pobočkou MZP Přerov, společnosti, která se pohybuje na světových trzích více než 60 let. Mezi naše zákazníky patří zejména cementárny, vápenky, drtičky, ale také sklárny, výrobci pneumatik nebo výrobny bioetanolu.

 

Na americkém trhu jsme od roku 2005, kdy jsme realizovali první zakázku pro vápenku Carmeuse Black River, společně s naším italským partnerem Redecam.

 

Po několika dalších projektech v letech 2005 - 2008 jsme do Spojených států přišli již jako americká společnost, která se podílela na projektu cementárny Buzzi Unicem v Marynealu. Zde jsme vyprojektovali, vyrobili a instalovali dopravníky surového materiálu ze sil, následně instalovali kompletní přepravu slínku a poté vyrobili a instalovali kompletní stanici uhelného mlýna se sily a filtračním systémem, navrženým společností Boldrocchi.

 

Mimo jiné jsme také dodali a instalovali systém odprašňovacího pecového filtru pro Giant cement v Harleyville, SC ve spolupráci s naším partnerem Redecam.

 

V současné době pracujeme se společností GEA ve dvou sklárnách na ekologických linkách s redukcí prachu, NOx a SOx. Byli jsme také přizvání k projektu instalace kompletní mlýnové stanice slínku pro Kerneos cement.

 

Další informace naleznete na našich stránkách mzpks.com.