Kontakní formulář
Vyplňte prosím všechna požadovaná pole
Odeslat
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána
 
ČEŠTINA
 
  Kontakty
 
 
 
 

Montáže Trenčín a.s.

Montáže Trenčín a.s.

Skupina MZP GROUP Montáže Přerov a.s.
 
Montáže Trenčín a.s.
 
MZP Kiln Services Inc.
 
Kontaktujte nás:
MZP Group

9. května 3303/119
750 02 Přerov
Česká republika

+420 581 267 111

+420 606 958 091

Montáže Trenčín a.s.

 

Společnost MONTÁŽE Trenčín a.s., do roku 2009 společnost MONTÁŽE s.r.o. se sídlem v Rohožníku, vznikla v roce 1993 a plynule navázala na 40 letou tradici mateřské společnosti Montáže Přerov a.s. v montážích, demontážích, rekonstrukcích, opravách a výrobě technologických zařízení  a ocelových konstrukcí.

 

V minulost se naši zaměstnanci společně s mateřskou společností podíleli na výstavně 21 cementáren, 26 vápenek, 37 cihláren, 45 keramických závodů, 15 pórobetonových závodů, 68 úpraven kamení a dalších závodů na území Slovenské republiky, České republiky a v dalších 36 zemích celého světa.

 

Společnost zabezpečuje kompletní dodávky investičních celků, jejíž součástí jsou:

- posouzení a návrh řešení,
- projekční zpracování a dílenská dokumentace,
- měření, diagnostika a ustavování různých technologických zařízení,
- kompletní dodávky a montáž technických zařízení,
- montáž vyhrazených technických zařízení,
- ostatní montážní práce s použitím vlastních montážních mechanizmů do nosnosti 400 tun

pro cementárny, vápenky, keramičky, cihelny, drtičky, závody na úpravu nerostných surovin, ocelárny a jiné technologické a investiční celky v oblasti zpracování nerostných surovin, energetiky, chemického, papírenského, potravinářského, sklářského a automobilového průmyslu na území Slovenské republiky a společně s mateřskou společností v Evropě a USA.

 

Společnost také zabezpečuje opravy, rekonstrukce a výrobu technologických zařízení dle dokumentace, především dílů plášťů rotačních pecí, mlýnů, nosných kruhů, filtrů, sušáků, chladičů, ventilátorů, zásobníků, ocelových konstrukcí a mnoha dalších produktů včetně dopravy na místo montáže.

 

Společnost má vlastní kapacitu 100 kvalifikovaných montážních pracovníků a k tomu odpovídající kapacitu technických pracovníků. V případě potřeby několikanásobného navýšení montážních kapacit spolupracujeme zejména s mateřskou společností a dalšími pečlivě vybranými a dlouhodobě prověřenými profesionálními subdodavateli.

 

Další informace naleznete na naší webové stránce www.montazetrencin.sk.