Kontakní formulář
Vyplňte prosím všechna požadovaná pole
Odeslat
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána
 
ČEŠTINA
 
  Kontakty
 
 
 
 

Špičkové technologie, kvalitní lidé, zkušenosti a odbornost

 

V našem týmu naleznete více než 200 montérů a svářečů s dlouholetými zkušenostmi a současně detailními znalostmi nejnovějších technologií. Výrobu zajišťuje 50 vysoce kvalifikovaných výrobních dělníků. O manipulace s produkty se stará 15 operátorů, kteří používají nejmodernější speciální zdvíhací zařízení s nosností od 4 do 400 tun.

 

Pro zajištění hladkého chodu a organizace našich projektů máme k dispozici 70 techniků, kteří se starají  o naše zaměstnance a vytváří jim ideální podmínky k práci nejen v ČR, SR, Evropě, ale i v zámoří.

 

V našich výrobních halách je možné vyrábět velkoobjemová rotační a jiná zařízení o průměru 6 m a délky, která je přepravitelná do říčních přístavů v Mělníce (Labe) a Bratislavě (Dunaj). Váha není díky našim supertěžkým mobilním jeřábům limitující,  limitem jsou opět jen přepravní možnosti a infrastruktura projektu.

 

Síla naší společnosti spočívá ve spojení precizní výroby a kvalitní montáže, spojené s praktickou znalostí inženýrského zajištění celého projektu. Naší filozofii a přístup k věci lze shrnout do zjednodušené teze: umíme to udělat a děláme to jinak a lépe, než ostatní.