Kontakní formulář
Vyplňte prosím všechna požadovaná pole
Odeslat
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána
 
ČEŠTINA
 
  Kontakty
 
 
 
 

Skupina MZP GROUP

Kontaktujte nás:
MZP Group

9. května 3303/119
750 02 Přerov
Česká republika

+420 581 267 111

+420 606 958 091

 

MZP GROUP zastřešuje aktivity členů skupiny, které tvoří společnosti Montáže Přerov a.s., Montáže Trenčín a.s. a MZP Kiln Services Inc.

 

Montáže Přerov a.s. (Česká republika)

Společnost s více než 60 letou tradicí na trhu v oblasti zpracování stavebních hmot, chemického průmyslu a cukrovarnictví. Začátkem nového tisíciletí byly montážní aktivity doplněny o standardní výrobu ocelových konstrukcí a technologických součástí pro shora uvedené odvětví. V současnosti jsme schopni vyrábět i vyšší technologické celky, případně celé výrobní linky, a to nejen v tradičních oborech jak bylo popsáno výše, ale také v oboru  automatizace a robotika.

 

Montáže Trenčín a.s. (Slovenská republika)

Společnost vznikla v roce 1993 (jako MONTÁŽE s.r.o) a je provozována za účelem pokrytí požadavků našich zákazníků ve Slovenské republice. Zabývá se stejnými obory jako Montáže Přerov a v dnešní době využívá také výrobních kapacit Přerovské výroby. Důležitou funkcí této společnosti je skutečnost, že zaměstnává 100 vysoce kvalifikovaných montážních dělníků a je proto významným kapacitním zdrojem pro aktivity organizované skupinou MZP GROUP.

 

MZP Kiln Services Inc. (Spojené státy Americké)

Společnost vznikla v roce 2013 a reflektuje požadavky našich hlavních zákazníků, abychom je následovali i do oblastí mimo EU. Tato společnost funguje na náročném US trhu a i za velmi krátkou dobu dosahuje mimořádně dobrých výsledků. V blízké budoucnosti chceme vybudovat výrobně skladové zázemí pro tuto naši společnost v blízkosti jejího sídla v USA.