Kontakní formulář
Vyplňte prosím všechna požadovaná pole
Odeslat
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána
 
ČEŠTINA
 
  Kontakty
 
 
 
 

MZP group

Kontaktujte nás:
MZP Group

9. května 3303/119
750 02 Přerov
Česká republika

+420 581 267 111

+420 606 958 091

 

Skupina MZP Group vznikla spojením více subjektů, které sloužily jako samostatné výrobní, technické nebo servisní organizace a patřily pod stejného majitele.

 

V průběhu dynamického růstu společností, vzniku nových poboček a rozšiřování působnosti docházelo i k postupné centralizaci řízení všech aktivit s cílem zajištění vyšší flexibility, lepší dostupnosti veškerých poskytovaných služeb a produktů a zrychlení všech procesů v kontaktu se zákazníkem.

 

Výrobní a montážní technologie samozřejmě i v našem oboru zažívají intenzivní růst, vedoucí k automatizaci všech procesů. Ovšem rozhodujícím faktorem jsou stále lidé. Jejich znalosti, zkušenosti, schopnost správně vyhodnotit aktuální podmínky projektu, najít nejrychlejší a nejkvalitnější řešení, přizpůsobit projekt atypickým podmínkám apod. jsou klíčovými momenty, které rozhodují o úspěchu zakázky.

 

Proto je největším přínosem pro naše zákazníky právě sdílení know-how a zkušeností, spojené s nejnovějšími špičkovými technologiemi a kontinuálním vzděláváním pracovníků společnosti, napříč celou skupinou.

 

Více o struktuře skupiny MZP Group se dozvíte zde.

 

Skupina MZP Group navazuje na více než šedesátiletou tradici společnosti Montáže Přerov a.s. O historii této společnosti naleznete více informací zde.